XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2024 r.

1.Kalendarz liturgiczny:

• w poniedziałek – wspomnienie św. Hieronima, biskupa,
  • we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
  • w środę – wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
  • w piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
  • w sobotę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

2. Od wtorku w naszej świątyni codziennie po Mszy św. popołudniowej o g. 17.00 będziemy odmawiać różaniec. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich czcicieli Matki Bożej. Tych, którzy nie mogą przyjść prosimy o modlitwę w domach.

3. W nadchodzącym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:

• w I czwartek na Mszę św. popołudniową zapraszamy naszych ministrantów, Legion Maryi zachęca do udziału w całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu,
  • w I piątek spowiadamy rano podczas Mszy św. i po południu o g. 16.30,
  • w I sobotę Msza św. i modlitwy do Matki Bożej o g. 6.30.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne przygotowanie do Pierwszej Komunii św. Dzieci klas trzecich z rodzicami zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe na g. 17.00. Dzieci otrzymają poświęcony różaniec. Po Mszy św. będzie spotkanie z rodzicami. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo dzieci z racji wspomnienia Aniołów Stróżów.
Po Mszy św. o g. 10.00 będzie zmiana tajemnic różańca.

5. W przyszłą niedzielę wypada dzień imienin Ks. Artura. Życzenia Solenizantowi złożymy w czasie Mszy św. o g.10.00.

6. Pielgrzymka Róż Różańcowych w przyszłą sobotę rozpocznie się na parkingu przy kościele o g. 8.00. Można się jeszcze zapisać w zakrystii.