Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych.

W ostatnią sobotę, w swojej dziękczynnej pielgrzymce udały się nasze dzieci pierwszokomunijne. Pielgrzymowały one wraz ze swymi rodzicami do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz do miejsca narodzin wielkiego Polaka św. Jana Pawła II, czyli do Wadowic. Dzieci uczestnicząc we wspólnej Mszy Świętej kalwaryjskim sanktuarium dziękowały Bogu za dar swej komunii, a także ofiarowały swoje życie samej Matce Jezusa Chrystusa, podobnie jak kiedyś zrobił to mały Karol Wojtyła. Dzień ten obfitował niewątpliwie w wiele przeżyć duchowych dla samych dzieci oraz dla rodziców. 

Ale obok tych przeżyć związanych z wiarą, były też i te, które dostarczył wyjazd do parku rozrywki Zatorland. Wśród licznych atrakcji, figur dinozaurów i owadów, poznając grecką mitologię dzieci wraz z rodzicami, mogli choć chwilę pobyć ze sobą w radości i na wspólnej zabawie. 

Niech Bóg będzie uwielbiony za ten piękny wyjazd.

 

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
07:001, 08:30, 10:00, 12:00, 17:002
Dni powszednie:
06:30, 07:001, 17:002
1 – w okresie adwentu o godz. 06:00
2 – w okresie zimowym o godz. 16:00

Polecamy