Niedziela Palmowa w naszej parafii

Dziś przeżywamy Niedzielę Palmową – pamiątkę wjazdu Pana Jezusa na osiołku do Jerozolimy. Tym dniem rozpoczynamy w Kościele obchód Wielkiego Tygodnia – wielkich zbawczych dni, w których dokonała się męka, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa.
 
O godz. 12:00 uczestniczyliśmy w Uroczystej Mszy Świętej z obrzędem poświęcenia palm, które miało miejsce na przy ołtarzu polowym. Po wspólnej modlitwie, rozstrzygnięty został konkurs na wielkanocną palmę wykonaną własnoręcznie, z naturalnych materiałów. Widok kolorowych i pięknych palm, radował oczy wielu ludzi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i tym małym i tym dużym, za ogrom pracy, zaangażowania i kreatywności. Gratulujemy wszystkim!
 
Również przy tej okazji dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nasz konkurs swoimi ofiarami materialnymi.
 
Bóg zapłać!

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
07:001, 08:30, 10:00, 12:00, 17:002
Dni powszednie:
06:30, 07:001, 17:002
1 – w okresie adwentu o godz. 06:00
2 – w okresie zimowym o godz. 16:00

Polecamy