Jedź z nami na Bożonarodzeniowy Jarmark

Jarmark w Dreźnie jest najstarszym niemieckim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Panująca w mieście atmosfera, z krzątającymi się przy swoich kramach sprzedawcami słodkości, oferującymi swoje wyroby artystami ludowymi, a także bogactwem drewnianych ozdób rudawskich, czy dziadków do orzechów, czyni niepowtarzalny, świąteczny nastrój. Czas Adwentowy jest obchodzony w Saksonii bardzo uroczyście. To radosny czas oczekiwania na narodziny Bożego Dzieciątka. Z pewnością każdy odnajdzie tam coś dla duszy i ciała smakując lokalne specjały.

Program:
  • przyjazd do Drezna w godzinach porannych,
  • udział we Mszy Św.,
  • zwiedzanie: Zespół Muzealny Zwinger, Opera Sempera, Kościół Dworski Frauenkirche z 95 metrową kopułą będącą symbolem Drezna, tarasy Bruhla – zwane “balkonem Europy”, Furstenzug – porcelanowy obraz przestawiający 800 letnią historię Saksonii, Złoty Jeździec,
  • obiad dla chętnych w klimatycznej restauracji (dodatkowo płatne 3o Euro),
  • czas wolny na Starym Mieście,
  • wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych

Data:

14 grudnia 2024 r.

Cena:

350b zł/os.    Cena zawiera: transport autokarem, opiekę pilota, licencjonowany przewodnik, ubezpieczenie NNW i Kl

Zgłoszenia: