Zapraszamy na Gorzkie Żale

W najbliższą niedzielę o godz. 16:00, znów uklękniemy przed Naszym Panem i Zbawicielem, aby zapatrzeć się w prawdziwą Miłość, w Tego, który oddał swe życie, bym ja mógł żyć. Gorzkie Żale przeżywane już po raz czwarty w tym roku, będą doskonałą okazją, aby Serce mówiło do serca.
Przyjdź zatem Siostro i Bracie na wspólną modlitwę, i daj się Jezusowi odmienić, wpatrując się w Jego święte i zakrwawione oblicze.
Niech Chrystus wyprostuje to, co nieraz w twym życiu jest poplątane. Niech oświeci, te zakamarki serca, w których panuje mrok i lęk. To On jest jedynie Tym, który może wlać wolność, odwagę i wytrwałość w niesieniu codziennego krzyża.
Doskonale o tym przekonał się św. Andrzej Bobola – Patron Polski, którego życie i męczeństwo, są dowodem na to, że można postawić wszystko na Boga.
Jego to postać, będziemy starali się poznać podczas najbliższego nabożeństwa.
Serdecznie zapraszamy!

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
07:001, 08:30, 10:00, 12:00, 17:002
Dni powszednie:
06:30, 07:001, 17:002
1 – w okresie adwentu o godz. 06:00
2 – w okresie zimowym o godz. 16:00

Polecamy