XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r.

1. Kalendarz liturgiczny:
  • w środę – święto św. Tomasza, Apostoła,
  • w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

2. Wczoraj przeżywaliśmy doroczny odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i włączyli się we wspólną modlitwę. Nasza młodzież przyjęła Sakrament Bierzmowania. Rodzicom dziękujemy za ofiarę w wysokości 1400 złotych.

3. Matka Boża Stopnicka jest naszą patronką i opiekunką. Zapraszamy na nabożeństwo przed Jej obrazem w środę o g. 17.00.

4.W nadchodzącym tygodniu wypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek przed Mszą św. popołudniową będzie Godzina Święta. Legion Maryi zaprasza na całodzienną adorację w intencji pokoju na świecie i w naszej Ojczyźnie. W I piątek adoracja rozpocznie się o g. 16.30, spowiadamy rano w czasie Mszy świętych i po południu od g. 16.30, w I sobotę Msza św. i modlitwy do Matki Bożej rozpocznie się o g. 6.30, w I niedzielę po Mszy św. o g. 10.00 będzie zmiana tajemnic różańca.

5. W najbliższą sobotę odbędzie się zapowiadana Pielgrzymka do Pacanowa. Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń.

6. Ponawiamy zaproszenie skierowane do czcicieli Matki Bożej do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę. Można się jeszcze zapisać na listę w przedsionku.

7. Lipiec, który rozpoczynamy jest czasem poświęconym czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Przed każdą Mszą św. popołudniową będziemy się modlić odpowiednią Litanią pod przewodnictwem członków Stowarzyszenia Adoratorek Krwi Chrystusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

Solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia. 

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
07:001, 08:30, 10:00, 12:00, 17:002
Dni powszednie:
06:30, 07:001, 17:002
1 – w okresie adwentu o godz. 06:00
2 – w okresie zimowym o godz. 16:00

Polecamy