XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
  • w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału we Mszy św. i codziennym nabożeństwie.

3. W piątek kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy naszą młodzież, dzieci ,nauczycieli i rodziców do udziału w dziękczynnej Mszy św., która będzie odprawiona w piątek o g. 8.00. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. Spowiadamy codziennie w czasie Mszy św. rano i po południu.

4. Biskup Kielecki, Sanktuarium Jezusa Konającego w Pacanowie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Kieleckiej zapraszają na pielgrzymkę w intencji matek, teściowych, synowych i matek oczekujących potomstwa. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 6 lipca w pacanowskim sanktuarium z udziałem Ks. Bpa Jana Piotrowskiego. Więcej informacji można odczytać na tablicy ogłoszeń.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja serdecznie zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, w dniu 14 lipca /niedziela/. Można się zapisać na listę w przedsionku kościoła.

Solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia. 

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
07:001, 08:30, 10:00, 12:00, 17:002
Dni powszednie:
06:30, 07:001, 17:002
1 – w okresie adwentu o godz. 06:00
2 – w okresie zimowym o godz. 16:00

Polecamy