Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024 r.

1. Chrystus Zmartwychwstał i żyje! Z okazji Świąt Paschalnych życzymy wszystkim:
– osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym Panem,
– radości pokoju i niezachwianej wiary,
– pogody ducha i siły w przezwyciężaniu wszelkich trudności.

2. Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie świątyni na święta: naszym strażakom, Ks. Arturowi i Michałowi, młodzieży z KSM za dekoracje ciemnicy i Grobu Bożego, siostrom różańcowym za troskę o ukwiecenie kościoła w ciągu roku i otoczenie naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas i towarzyszyli Jezusowi w tych dniach upamiętniających dni Jego męki i śmierci, dziękujemy wszystkim, którzy i dziś swoją obecnością i modlitwą wyznają wiarę w Zmartwychwstanie.

3. Jutro drugi dzień świąteczny. Msze św. będą odprawione w porządku niedzielnym. Taca z jutrzejszego dnia będzie przeznaczona na KUL.

4. W środę o g. 17:00 uczcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.

5. Za tydzień, w 2 niedzielę Wielkanocną obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. To święto patronalne Caritas, tego dnia ofiary zbierane do puszek przeznaczamy na dzieła miłosierdzia. Caritas Kielecka zachęca do ofiarowania półtora procenta podatku na dzieła charytatywne. Na Mszę św. popołudniową zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami.

6. W najbliższy piątek, na godzinę 18:00 zapraszamy dzieci, które pragną śpiewać w scholii dziecięcej.

7. W nadchodzącym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
– w I czwartek przed Mszą św. popołudniową będzie Godzina święta, Legion Maryi tradycyjnie zaprasza na całodzienną adorację,
– w I piątek adoracja rozpocznie się o g. 16:30, spowiadamy rano i po południu od g. 16:30,
– w I sobotę Msza św. i modlitwy do Matki Bożej o g. 6:30.

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
07:001, 08:30, 10:00, 12:00, 17:002
Dni powszednie:
06:30, 07:001, 17:002
1 – w okresie adwentu o godz. 06:00
2 – w okresie zimowym o godz. 16:00

Polecamy