Droga Krzyżowa ulicami Stopnicy

Krzyżu święty nade wszystkoDrzewo przenajszlachetniejszeW żadnym lesie takie nie jestJedno na którym sam Bóg jestSłodkie drzewo słodkie gwoździeRozkoszny owoc nosiło

Skłoń gałązki drzewo święteUlżyj członkom tak rozpiętymOdmień teraz oną srogośćKtórąś miało z urodzeniaSpuść lekuchno i cichuchnoCiało Króla niebieskiego

Już jutro tj. 22.03.2024 r., zwyczajem lat ubiegłych przeżyjemy po raz kolejny Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Serdecznie zapraszamy wpierw na Mszę Świętą na godz. 17:00 z nauką dla wszystkich wiernych. Podczas tej Mszy dokonamy poświęcenia naszej Parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Prosimy, by przynieść ze sobą świece i obrazy Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Po Mszy rozpocznie się wspólna Droga Krzyżowa z cierpiącym Chrystusem.

Niech to będzie chwila Twojego zatrzymania się w pędzie codzienności. Niech Twoje serce i umysł przeniesie się do tego samego wydarzenia, które dokonało się ponad 2 tysiące lat temu.